IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Country
hu: Ország

en: Update
hu: Frissítés

en: here
hu: ide

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Animation
hu: Animáció

en: About
hu: Leírás

en: Delete item
hu: Elem törlése
