IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Country
is: Land

en: Update
is: Uppfæra

en: About
is: Um
