IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Country
it: Paese

en: Update
it: Aggiorna

en: here
it: qui

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni

en: Delete item
it: Elimina elemento
