IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Update
ka: განახლება

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
