IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Update
kk: Жанарту

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
