IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
