IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: here
lt: čia

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus
