IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
