IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Country
mr: देश

en: Update
mr: अपडेट

en: here
mr: येथे
