IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Country
nn: Land

en: Update
nn: Oppdater

en: here
nn: her

en: Not installed
nn: Ikkje installert
