IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
