IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Country
ro: Țară

en: Update
ro: Actualizare

en: here
ro: aici

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Delete item
ro: Șterge item
