IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Country
ru: Страна

en: Update
ru: Обновить

en: here
ru: здесь

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Animation
ru: Анимация

en: About
ru: Информация

en: Delete item
ru: Удалить позицию

en: Are you sure you want to delete this item?
ru: Вы уверены, что хотите удалить это?
