IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Update
sr: Ажурирање
