IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Country
ur: ملک

en: Update
ur: تجدید
