IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Country
vi: Quốc gia

en: Update
vi: Cập nhật

en: here
vi: ở đây

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: About
vi: Giới thiệu
