IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Country
bg: Страна

en: Update
bg: Промени

en: here
bg: Тук

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
