IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Country
cs: Země

en: Update
cs: Aktualizovat

en: here
cs: zde

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Delete item
cs: Smazat položku
