IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Country
cy: Gwlad

en: Update
cy: Diweddaru

en: Not installed
cy: Heb ei osod
