IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Country
da: Land

en: Update
da: Opdatér

en: here
da: her

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Delete item
da: Slet element
