IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
