IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Update
eu: Eguneratu

en: here
eu: hemen

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
