IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Country
fr: Pays

en: Update
fr: Mettre à jour

en: here
fr: ici

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Website URL
fr: URL de site web

en: About
fr: À propos

en: Delete item
fr: Supprimer l'élement
