IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે
