IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Update
os: Сног кæн
