IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Update
se: Ođasmahte

en: About
se: Birra
