IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Country
ta: நாடு

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
