IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Country
te: దేశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
