IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Update
ug: يڭىلاش

en: here
ug: بۇ يەر

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
