IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Country
uk: Країна

en: Update
uk: Оновити

en: here
uk: тут

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Website URL
uk: URL вебсайту

en: Animation
uk: Анімація

en: About
uk: Про модуль

en: Delete item
uk: Видалити позицію

en: Are you sure you want to delete this item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
