IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Update
af: Dateer op

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
