IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Country
ar: الدولة

en: Update
ar: تحديث

en: here
ar: هنا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول
