IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Update
be: Абнавіць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
