IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Update
ca: Actualitza

en: here
ca: aquí

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element
