IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Country
fi: Maa

en: Update
fi: Päivitys

en: here
fi: täällä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja

en: Delete item
fi: Poista rivi
