IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Update
gl: Actualizar

en: here
gl: aquí

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Animation
gl: Animación

en: About
gl: Información
