IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Update
he: עדכון

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Delete item
he: מחיקת פריט
