IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
