IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Country
id: Negara

en: Update
id: Perbarui

en: here
id: di sini

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang
