IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Country
ja: 国

en: Update
ja: 更新

en: here
ja: こちら

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Animation
ja: アニメーション

en: About
ja: アバウト

en: Delete item
ja: 項目を削除
