IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Delete item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಅಳಿಸು
