IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Country
lv: Valsts

en: Update
lv: Atjaunināt

en: here
lv: šeit

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Delete item
lv: Dzēst vienību
