IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: About
my: အကြောင်း
