IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Country
nl: Land

en: Update
nl: Bijwerken

en: here
nl: hier

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Animation
nl: Animatie

en: About
nl: Over

en: Delete item
nl: Item verwijderen
