IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Country
oc: País

en: Update
oc: Metre a jorn

en: here
oc: aicí

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: Delete item
oc: Suprimir l'élement
