IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Country
pl: Państwo

en: Update
pl: Aktualizuj

en: here
pl: tutaj

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Animation
pl: Animacja

en: About
pl: O stronie

en: Delete item
pl: Usuń element
