IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Country
pt: País

en: Update
pt: Atualizar

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre
