IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Update
sk: Aktualizovať

en: here
sk: tu

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Animation
sk: Animácia

en: About
sk: Informácie o

en: Delete item
sk: Zmazať položku
