IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Update
sl: Posodobitev

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
