IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Update
sq: Rifresko

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
